EVT VANDENS PARUOŠIMO SPECIALISTAI

Phone: 860345320

  • Home
  • | ATSILIEPIMAI

VYTAUTAS GUREVIČIUS , ALYTUS

Seniai to norėjau, pagaliau svajonės išsipildė, vanduo mums patinka, atrodo, kad vanduo lietaus ir jis toks minkštas, atrodo muilo nenuplausi.

SARUNAS PANKUNAS , ALYTUS

Įsigijus šį aparatą, musu gyvenimo kokybė pagerejo visu šimtu procentų!!! Vanduo tapo minkštesnis, palengvėjo buities darbai - nekalkėja virdulys, skalbinių minkštiklius pamiršome, tai tikrai nuostabus aparastas šeimininkėms, kuris palengvina darbus tiek virtuvėje tiek namų ruošoje. Vanduo tapo gardesnis ir sveikesnis, mūsų visa šeimyna džiaugiasi šiuo stebuklu :))

AUDRONE ZILINSKIENE , RAMUNIU 1

2013 metu kovo 18 diena mano namuose buvo sumontuotas vandens minkstinimo filtars. Drasiai teigiu, kad nuo to laiko man sumazejo darbu, nes nebereikia nukalkinti virdulio, voniu ir tualetu. Bet svarbiausias privalumas tas, kad issimaudzius vonioje, ar pasinaudojus dusu, man nebeniezti odos nuo mikro itrukimu, kurie atsirasdavo maudantis kietame vandenyje, todel nebereikia tepti kuno kremais ir losjonais, kas anksciau budavo neisvengiama. Dziaugiusosi isigijusi si irengini , ir mielai rekomendavau ji draugams , kaimynams ,pazystamiems.Ne vienas isigijes, mano rekomendacija nenusivyle. Pabandykite, nenusivislsite ir jus. Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/naujieji-ewt-vandens-minkstinimo-filtrai-pasalina-kalkiu-nuosedas-100-jokio-sveitimo.

VAIDAS MILIAUSKAS , DRUSKININKAI

Kalkėtas vanduo kankino jau seniai,todėl po truputi domėjausi kaip spręsti šią problemą.. Apie firmą EWT sužinojau iš skrajutės. Patikėjau, paskambinau, greitai ir patikimai sumontavo. Dabar esu patenkintas - arbatinukas, dušo galvutės, maišytuvai neapsineša, nekalkėja.. Tikrai žinau, kad minkštintas vanduo geriau ir skalbimo masinai ir šildymo sistemai. To ir norėjau. Ir tikiuosi kad tai bus ilgam. Ačiū

VIRGINIJUS VIČIŪNAS , PAŠALTUONIO KM

Pastačius šį įrenginį, vanduo tapo nepalyginamai minkštesnis, arbatinuke nelieka jokių nuosėdų, skalbiniai po skalbimo minkšti. Nereikia taip dažnai šveisti vonios, dušo kabinos. geriamas vanduo malonaus skonio. Esame labai patenkinti savo pasirinkimu ir firmos darbu. Dėkojame EWT

JANINA PRUNSKIENĖ , JURBARKO R. SAV.

Labai patenkinti šia įranga.Vanduo tapo daug minkštesnis,nebėra kalkių apnašų nei virdulyje,nei vonioje,naudojant Jūsų vandens valymo sistemą tauposi elektros energija,geriau išsiskalbia skalbiniai.Puikus įrenginys,veikia gerai.Ačiū.

JURATE VALINSKAITE , RIEŠĖ

Džiaugiamės įsigiję vandens filtrą, išgelbėjom buitinę techniką, geriam skanesnį ir švaresnį vandenį. Dėkojame EVT komandai už malonų ir greitą aptarnavimą.

EDAVARDAS ZDANEVICIUS , GRIKIENIU K.

Pries metus isirengeme grezini, bet vanduo buvo kietokas, o gelezies kelis kartus virsijo norma. Reikejo dvieju filtru, vadinasi ir pinigeliu. Suzinojome, kad EWT bendrove teikia vandens valymo paslaugas ir jie turi irengini ,kuris ir minkstina , ir isvalo vandeni nuo gelezies. Taip sutaupeme pinigeliu ir turime skanu vandeni. Esame patenkinti aukstos klases servisu. Dekojame.

LAIMA KIMINIENĖ , SAUNORIŲ K., AKMENĖS R. SAV.

Seniai mums buvo rudas vanduo ir rūbai iš baltų virsdavo rudais, o dabar galim džiaugtis vėl baltais rūbais ir geru vandeniu Jūsų dėka, ačiū labai.

VIDMANTAS OMERCA , JONAVA

Persikėlėm gyventi į nuosavą namą. Vandenį naudojam iš Jonavos miesto vandentiekio. Per savaitę virdulio dugnas privirdavo kalkių.Pašto dėžutėje radom firmos EWT reklamą apie akciją, kurios metu su nuolaida montuojama vandens nukalkinimo sistema. Paskambinom į EWT ir per 1 dieną buvo sumontuota kalkių šalinimo filtrai. Praėjo pusė metų, o virdulio dugnas atrodo kaip ką tik pirktas iš parduotuvės. Visiem rekomenduočiau firmą EWT, kas tik turi problemų su kalkėtu vandeniu.

RASA VALATKIENĖ , ALYTUS

Gera sistema. Vanduo minkštas. Kalkės nenusėda ant paviršių.

VALERIJUS ZARNOVSKIS , S.B.GILE

labai patenkintas vanduo 100procentu svarus!

ZYGIMANTAS STAPULIONIS , DIRVONAKIŲ KM.

Dėkojame už nukalkinimo filtrus. Jau metai, kai jie įrengti ir neturime jokių nusiskundimų.

TATJANA GUDELIENĖ , N. KIETAVIŠKIŲ K.

Naudojamės visai neseniai, bet supratome, kad tai ko ne geriausias mūsų pirkinys šiais metais :) Vanduo mūsų gyvenvietėje netinkamas daržams laistyti, nes geležies normas viršija keliokika kartų, tačiau niekas nesiteikia nieko keisti ir daryti su tokiu vandeniu, labai džiugu, kad yra tokia firma ir kad pakeitė mūsų vandenį, nuo šiol vandenį iš krano galima gerti!!! Į vonią prisipilus vandens drąsiai lipi ir nesijauti "Šreku", nes prieš šiuos filtrus net kalbos nebuvo, kad prisipildyt vonią ir pasimėgauti vonios privalumais, kasdieną plauti kriaukles ir vonią nebereikia, ačiū Jums, Jūs tobuli ir nuostabūs.

RIMANTĖ LEZDINŠIENĖ , ARMĖNIŠKIAI, JURBARKO R. SAV.

Naudojant vandens nukalkintoją ir filtrą vanduo liko malonaus skonio, bekvapis.Vandens minkštumą ypač "pajautė" buitinė technika. Džiaugiuosi kiekvieną dieną.

SIMAS BRUSOKAS IR GRAŽINA ŽALIAUSKIENĖ , KARČIUPIS, KAIŠIADORIŲ R. SAV.

Dėkojame už įrangą. Vanduo - puikus. Sistema dirba tvarkingai. Dėkojame Antanui, montuotojui, ir Mildai, vadybininkei, už nuoširdų darbą ir informaciją. Ryškūs pasikeitimai, esant Jūsų įrangai, tualetų priežiūra ir išvaizda - švarumas ir baltumas - nepalyginamai ryškesni.

EGLE PATASIENE , RUMSISKES

mes labai dziaugiames isigyta mikstinimo iranga ,kaip mes be jos gyvenome anksciau!!!

DAIVA KVEDARIENĖ , PATAŠIŠKIŲ K., MARIJAMPOLĖS SAV.

Džiaugiamės EVT vandens minkštintoju :), pagaliau turim normalų vandenį, pakolkas negaliu juo atsidžiaugti, po tiek, pagaliau galim naudotis normaliu, nekalketu vandeniu, labiausia džiaugiuosi kad pagaliau galiu normaliai išskalbti rūbus, nenaudojant visokiausių chemikalų, didelis ačiū EVT .

ARŪNAS RAGINA , BARAGINĖS K.

Prieš pusmetį atsikėlėm gyventi į Marijampolės r. Pirma, kas man labiausiai nepatiko, tai vanduo. Kadangi buvom naujakuriai, visi buitiniai prietaisai nauji, o nuo to vandens viskas taip greitai apkalkėdavo, kad man net baisu pasidarė. Buvau kažkada girdėjęs apie EVT, tad netyčia į pašto dėžutę gavau lankstinuką su akciją. Tai buvo man puiki proga pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Aptarnavimas greitas, kokybė vandens pagerėjo ženkliai. Jau 5 mėn naudojamės šia sistema, super... Kalkėms "galas" :) Ačiū EVT...

ANTANAS KAPTURAUSKAS , NEMAKSCIAI LAKSTINGALU 14

Antanas Kapturauskas Raseiniu raj. Nemasciai. Vandeni naudoju is savo sulinio. Anksciau budavo problemu su kalkėmis. Pasistačius Jūsų įrengini dingo visos kalkių problemos tiek puoduose, virdulyje vandeniui arbatai ar kavai, skalbimo mašinoja, o apie vandens kavos, arbatos skoni ir kalbet nereikia, skiriasi kaip diena ir naktis. Noširdus aciū už tokį nostabų įrengini. Visiems duodu patarimus, kad kreiptusi i Jus ir nauduotu gera skanu vandenį. Ačiū

ANTANAS VALAITIS , ŽVIRGŽDAIČIAI

Vandenį naudojeme iš savo šulinio ir jis yra labai kalkėtas. Tad prieš du mėnesius nutarėme įsigyti EWT vandens minkštinimo sistemą ir labai patenkinti savo sprendimu.Vanduo pasidarė minkštas, jokių kalkių, švarūs čiaupai, kriauklės.dušo kabina. Esame dėkingi EWT firmos kolektyvui už tikrai gerą įrenginį.

ALBERTAS SIMONAVIČIUS , VIJOLIŲ K., ŠIAULIŲ R. SAV.

Patenkintas vandens kokybe.

SIGITA RAILIENE , ŠIAULIAI

Labai dziaugemes isigyje sia vandens minkstinimo sistema.Vonioje jokiu kalkiu,indus galima plauti ir be nuriebalintojo.Ir kas svarbiausia,odai jis labai tinka,po vandens proceduru oda minksta ir svelni tarsi kudikio. Aciu EVT

VALDAS RIAUBYS , PUODŽIŲ K., VARĖNOS R. SAV.

Naudojame šachtinio šulinio vandenį, kol nebuvo nukalkinimo įrangos viskas pasidengdavo kalkėmis, ypatingai kaitinimo elementai, kranai, čiaupai. Pastačius nukalkinimo įrangą problemos išnyko, tikrai naudingas daiktas, siūlau įsigyti kas turite problemų su kalkėmis.

VILIJA DAČINSKIENĖ , VILNIUS

Esu patenkinta EW Technologijos įdiegta vandens minkštinimo ir valymo sistema savo name. Vanduo tapo objektyviai minkštesnis, nebeturiu rankų odos alergijos, kuri kamavo mane ne vienerius metus. Manau, kad naudojant Jūsų vandens valymo sistemą tauposi elektros energija vandenį šildant boileriu, geriau išsiskalbia skalbiniai. Nors dar nėra net mėnesio, kai mano šeima džiaugiasi objektyviais Jūsų firmos įdiegtais vandens kokybės mano name patobulinimais, susižavėjusi Jūsų įstaigos profesionalumu, ypač Jūsų meistro p. Antano profesine kompetencija, pasiųliau Jūsų paslaugas savo kolegoms.

ALVYRA ŠOBLICKIENĖ , KAIRĖNAI, VILNIUS

Vandens nukalkintojo įranga esu labai patenkinta. Vanduo dabar švarus, nesimato jokių apnašų nei virdulyje, nei vonioje ar duše. Geriamojo vandens filtras dar geriau išvalo vandenį nuo nereikalingų medžiagų, vanduo skaidrus ir skanus. Firmos darbuotojai labai mandagiai ir gerai aptarnavo. Ačiū jums už gerą darbą. Kuo geriausios sėkmės EVT klientų aptarnavimo komandai.

SVETLANA , VILNIAUS M.

Vandens minkštinimo įrangą mums sumontavo prieš porą mėnesių, kol kas esame tikrai labai patenkinti.Virdulys nebekalkėja, čiaupai ir dušas blizga, pagerėjo vandens skonis. Ačiū EWT!!!

LEONARDA JURKAITIENĖ , VILNIUS

Mūsų vanduo buvo labai kietas daug kalkių, įsigijus vandens nukalkintoją viskas nušvito kitom spalvom. Dušo kabina švyti, geriamas vanduo skanus, vandens čiaupai žvilga, esam labai patenkinti :)

DARIUS MIKUTAVIČIUS , VILNIUS

Labai džiaugiamės įsigytais filtrais, vanduo buvo labai kalkėtas, kartą į keletą metų, tekdavo pasikeisti visus maišytuvus, jau nekalbu apie amžinai kalkėtas dušų kabinas, čiaupus, sausą odą ir t.t.. Problemos baigesi...

DARIUS RUDVALIS , RIEŠĖ, VILNIAUS R. SAV.

Labai geras vanduo. Daug paprastesnis ir greitesnis paviršių valymas. Praktiškai labai mažai naudojame cheminių valymo priemonių, nei anksčiau. Pirmą kartą nusiprausus po dušu, jausmas toks lygtais oda ištepta kremu. Geriamojo vandens filtras taip pat l. geras. Nereikia pirkti geriamojo vandens. Vanduo švarus, atrodo šiek tiek "persaldintas",

AURELIJA JACEVIČIENĖ , ŽALESA, VILNIAUS R. SAV.

Aš vis dar negaliu patikėti. Nebereikia šveisti vonios! Virdulys kaip naujas! Iš vaikiškų drabužių išsiskalbė net užsisenėjusios dėmės. Panašu, kad pamažu dingsta ir odos problemos. Ačiū Jums. Puiki kokybė už patrauklią kainą.

ANDREJ ŠAPEL , VILNIUS

Mes esame labai patenkinti vandeniu. Kalkių nebėra, mažesnės miltelių bei minkštiklio sąnaudos, skonis puikus. Malonu gyventi :)

VALENTINAS ATKOČIŪNAS , AVIŽIENIAI, VILNIAUS R. SAV.

Naudojame gręžinio vandenį, reikėdavo du kart per savaitę nukalkinti arbatinį, kriaukles. Dušo kabina irgi apsinešdavo kalkėmis. Dabar tokių rūpesčių nebėra, viskas blizga, vandens skonis irgi puikus. Dėkojame EWT. Siūlau visiems įsigyti EWT įranga, liksite patenkinti.

VESLAVAS JANKOIC , GALGIAI, VILNIAUS R. SAV.

Labai patenkintas!! Visiškai pasikeitė vandens skonis, ką pastebėjau iškart, žymiai maloniau praustis, vanduo kaip "muilas", nelieka jokių pėdsakų ant kranų paviršiaus, dušo kabinos. Tiesiog rekomenduočiau kiekvienam turėti tokį įrenginį, kadangi visoje Lietuvoje "kietas "vanduo.

JURGIS , RIEŠĖ, VILNIAUS R.

Apie vandens minkštinimą pradėjome galvoti daugiau kaip prieš metus. Nors mūsų gręžinio vanduo ir geras, bet kietas. Visi paviršiai voniose greitai pasidengdavo kalkių nuosėdomis. Dabar kriaukles ir čiaupus valyti tapo paprasčiau. Reikia mažiau skalbimo miltelių. Tačiau didžiausias privalumas yra tas, kad minkštas vanduo nedžiovina odos. Praustis tapo maloniau. Beje, ETW įrangos kaina pasirodė konkurencinga.

STANISLOVAS , AVIŽIENIAI, VILNIAUS R. SAV.

Laba diena, įdiegus nukalkinimo įrangą, vandens kokybiniai pakitimai ženklūs, mano supratimu gal vanduo ir per daug šarminis, mąstau pasitikrinti H2O parametrus. Kalkių nuosėdų jokiuose buitiniuose prietaisuose ar skalbiniuose nesimato, o muilas nuplaunamas nuo odos kur kas sunkiau, Pakito vandens skonis - jis tapo beskoniu ir turintis lyg ir kvapą, gal blogai mes padarėme, kad nesumontavome čiaupą su filtru geriamam vandeniui. Visumoje esame patenkinti, vaikinai, kurie montavo įrenginį, dirbo puikiai, paslaugiai, dėkojame už Jūsų dėmesį.

KONSTANTINAS ZYBAILO , D. RIEŠĖ, VILNIAUS R.

Įsigijome EWT nukalkinimo sistemą prieš porą mėnesių. Labai patenkinti, vanduo daug skanesnis, nėra kalkių arbatinuke. Vonią ir dušinę pradėjome plauti daug rečiau. Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Taip pat džiaugiamės, kad druskų sąnaudos mažesnės nei tikėjomės.

PIOTR GRIGOROVIČ , BEZDONYS, VILNIAUS R.

Esu patenkintas vandens nukalkintojo įranga. Problemos dėl kieto vandens nebeliko. Jokių apnašų vonioje ar duše nesimato. Geriamojo vandens filtras dar geriau išvalo vandenį, vanduo skaidrus ir skanus. Dėkoju EWT firmos darbuotojams už kokybišką ir profesionalų darbą. Siūlyčiau ir kitiems išbandyti, tikrai liksite patenkinti.

EDVARDAS ŠEDUIKIS , MAIŠIAGALA, VILNIAUS R. SAV.

Labai dėkoju už reklaminį bukletą, kurį gavau Gruodžio mėn. Tačiau į jį žiūrėjau abejingai ir kaip gerai, kad paskambinus duotu telefonu maloniai sutarėme ir per kelias dienas nurodėte tikslų laiką dėl įrangos montavimo, kuris buvo įvykdytas be priekaištų. Dabar gailiuosi, kad anksčiau apie tai nežinojau, nes vandens kokybė pasikeitė neatpažįstamai, nereikia kas savaitę nukalkinti virdulių, o taip pat puodų ir vonios įrangos. Jei kas dar neturi patarčiau kuo skubiau įsigyti. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra firmų, kurios laikosi savo gero vardo ir viena iš jų yra EWT su kuria bendraujame.

EUGENIJUS SESKAUSKAS , VILNIUS GINEITISKES

Namuose naudoju daug buitines technikos kur reikalingas nukalkintas vanduo.esu patenkintas kad EVT bendrove greitai ir kvalifikuotai issprende sia problema.

ARUNAS STARAITIS , M.SELVIU KM.

Isigijus siuos filtrus greitai pajutome ju nauda- vanduo minkstas ir be kvapo(anksciau jis "riesdavo nosi"). Vanduo nesausina musu odos, o vonios kambaryje nebereikia taip daznai plusti valant kalkemis numargintas sienas,duso kabina ar vonia. Puiku!

ALGIS STRAIGIS , LUKŠNĖNAI, ALYTAUS R. SAV.

Pagaliau po 30 metų nuostabus vanduo ir švara. Pasibaigė rudų skalbinių era. Žmona transe. Ačiū!

ROLANDAS ŠVEDERAUSKAS , PILIUONA, KAUNO R. SAV.

Seniai mums kankino kalkėtas ir bei kietas vanduo. Tai mes ieškojome jos sprendimo. Gavus iš pašto dėžutes skrajutę už patrauklią kainą ir nedelsdami užsisakėme vandens suminkštinimo, bei nukalkinimo sistemą ir geriamo vandens filtrą. Sumontavus filtrus,vanduo tapo daug svaresnis ir malonesnis ir nekalkėja. Meistras kuris mums montavo buvo nuoširdus. Mes esame patenkinti ir dėkingi EWT komandai. Ačiū jums.

ALGIMANTAS , KARMĖLAVA, KAUNO R. SAV.

Geras dalykas. Vandens skonis visiškai kitoks, nėra kalkių visai. Labai patiko. Net neįsivaizdavau, kad taip gali būti. Šaunuoliai!

SAULĖ KAČINSKIENĖ , PILIUONA, KAUNO R. SAV.

Esu patenkinta įsigijusi EWT vandens nukalkintojo sistemą: kriauklės,dušo kabina, virduliai - nuostabūs, nereikia naudoti rūgštį, kaip anksčiau, viskas švaru, kalkių nėra, rekomenduoju visiems.

STUMBRIENE , PRAVIENIŠKĖS 1, KAIŠIADORIŲ R. SAV.

Mūsų šulinio vanduo buvo siaubingas, įsigijus filtrą žymiai pagerėjo vandens kokybė. Sumažėjo valiklių, indų ploviklio, bei skalbimo miltelių sąnaudos. Esame labai patenkinti.

MARIUS VOLKOVAS , MASTAIČIAI, KAUNO R.

Tai šauniausias gaminys kokį tik galėjo sukurti EWT! naudoju mėnesį, o gyvenimas apsivertė 360 laipsnių. Švari vonia, kriauklė,klozetas/kranai blizga po savaites naudojimo. Skalbimo mašinai reikia dvigubai mažiau miltelių,o išskalbia puikiai.. Vandenį gali gerti iš bet kurio name esančio čiaupo:)Tai geresnio dalyko kaip už EWT nėra, ypač Mastaičių ir Garliavos vanduo baisus, akmenys byrėjo iš kranų:)O dabar minkštas vandenėlis bėga...!

UAB BIZNIO VIZIJA , GIRAITĖ

Apie vandens minkštinimo naudą žinojau jau ilgą laiką, domėjausi šia įranga parodose, norėjau įsigyti, bet "kandžiojosi kaina". Kai firma EWT pasiūlė vandens minkštinimo sistemą beveik per pus pigiau, nei mačiau parodose, įsigijau ją net nedvejodamas. Įranga veikia puikiai, problemos su nuosėdomis baigėsi. Tiesa teko pavargti pašalinant seniau susidariusias kalkių nuosėdas, bet dabar viskas blizga.

VIDAS VASILIAUSKAS , RINGAUDAI

Liepos mėn.pašto dėžutėje radome skrajutę apie EVT vandens minkštintoją. Name gyvename trys šeimos, pasiūlėme ir kaimynams.Šie iš pradžių žiūrėjo skeptiškai, bet firmos atstovai patikino, kad per vieną mėnesį įrenginio galime atsisakyti. Po kelių savaičių kaimynų paklausėme, gal išmontuojame? Na jau ne. Tuo viskas ir pasakyta. Puikus įrenginys, veikia gerai. O vanduo pasirodo gali būti visai kitoks. Per tris mėnesius virdulyje kalkių nuovirų nė pėdsako, stiklinės dušo kabinos sienelės atrodo lyg kiekvieną dieną valomos stiklo valikliu. Ačiū.

MIKAS VIŠČINIS , MARGAVOS KAIMAS

Galiu patikinti, jog EVT bendrovėje dirba tikri profesionalai.

KRISTINA MARTINKEVICIENE , KAUNAS

Isigijus si filtra, gerokai sumazejo kalkiu nuosedu voniose ir tuoletuose, sumazejo darbo, taupiau naudoju miltelius ir kitas buitines priemones valymui ir skalbimui. Esame labai patenkinti :)))

VALENTINAS RIMSKIS , KAUNO M.

Žmona pamatė EVT reklamą žurnale ir buvau priverstas tapti reklamos auka.Susisiekiau su firma sutarėm dėl nukalkinimo įrenginio pastatymo .Buvau nustebintas .Darbus atliko kita diena ir kaip dovana pastate geriamo vandens filtrą.Dabar turim švaria dušo kabiną,neužkalkėjusi dušą ,minkštus skalbinius ir skania kava.EVT rekomenduosiu kaip patikima firma. rekomenduosiu patikima firma rekomenduosiu

PETRAS BANYS , ŠIAULIAI

Nuostabus dalykas. Indai neprikalkėję, geriamas vanduo geras. Stiklainiai blizga, nebereikia ploviklių. kranai nebekalkėja.

JONAS GIRDVILAS , DOTNUVA, KĖDAINIŲ R.

Kol kas naudojuosi tik daugiau nei mėnuo laiko ir esu patenkintas įranga. Kaip bus toliau dar nieko negaliu pasakyti. Tikiuosi, kad bus viskas gerai.

ZITA KAPANADZE , PANEVEZYS

Vandens minkštinimo įranga sumontavo dar labai neseniai,bet jau labai esame ja patenkinti. Vandens skonis labai pagerėjo. Vanduo tapo minkštesnis. Nekalkėtas. Visiems rekomenduojame įsigyti tokį prietaisą. Esame dėkingi EWT komandai! Didelis aciū.

JUOZAS KAZLAUSKAS , PANEVĖŽYS

Net negalvojau, kad tokių nuostabių dalykų būna. Kai pastatė nukalkintoją, tai naujai gyventi pradėjome.. Vonią tekdavo druskos rūgštimi plauti, kranai visi balti būdavo, nusiprausus iš kart tekdavo kremu teptis, nes traukdavo odą. Dabar galime mėgautis skania kava, žymiai geriau plaunasi skalbiniai,vonia tviska, ačiū Jums labai.

RAIMUNDAS , ALYTUS

Geras produktas už gerą kainą. Taip pat malonūs žmonės. Viskas super. Ačiū EWT.

DANGUOLĖ STELIONIENĖ , ALYTUS

Na, nebeturiu dabar su kalkėmis bėdų! Viskuo patenkinta, daug mažiau šveitimo namuose, buityje. Aš sakyčiau, kad reikėtų kur kas greičiau pasijungti šią įrangą, o mes laukėme 10 metų, kol pagaliau susipratome dėtis nukalkintoją. Lūkesčiai pasiteisino, labai džiaugiamės, nebeliko baltų pėdsakų ir arbatinukas visiškai nekalkėtas. Nelaukite, skubėkite, kol patys neįsigysite niekuo nepatikėsite. Dar pridursiu vanduo visiškai minkštas, tai skalbiant nereikia pilti skalbinių minkštiklio.